Soffbord

Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord

Klubbat för:

1 100 SEK

2 000 SEK

SOFFBORD, s.k hunting table, 1900-talets andra hälft, England, mahogny, fällbara klaffar, höjd ca 55, 125x54 cm

Bruksslitage och märken

702629

2019-11-18