Klubbat för:
1 100 SEK
2 000 SEK
SOFFBORD, s.k hunting table, 1900-talets andra hälft, England, mahogny, fällbara klaffar, höjd ca 55, 125x54 cm
Bruksslitage och märken
702629
2019-11-18