Skrivbordsstol

Skrivbordsstol
Skrivbordsstol
Skrivbordsstol
Skrivbordsstol
Skrivbordsstol
Skrivbordsstol
Skrivbordsstol
Skrivbordsstol
Skrivbordsstol
Skrivbordsstol

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKRIVBORDSSTOL 1900-talets början, ek, snurrfunktion, höj- och sänkbar, troligen Åtvidaberg, sits med originaklädsel i läder, spricka i fot, höjd ca 105 cm

slitage

702637

2019-11-20