Elsa Ström-Ciacelli oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ELSA STRÖM- CIACELLI (1876-1952): Stadsmotiv med figurer, signerad E. S.tröm -Ciacelli, olja på pannå, ca 53x45 cm,

Ingår i tema-auktionen Kvinnliga konstnärer

702639

2019-11-25