Gösta Rolf Calmeyer oljemålning

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

GÖSTA CALMEYER (Norge/Sverige, född 1927 i New York), "Ljusspel på rörlig vattenyta", signerad Calmeyer, olja på duk, ca 54,5 x 65 cm

702645

2019-11-17