Fritz Kärfve oljemålning

Fritz Kärfve oljemålning
Fritz Kärfve oljemålning
Fritz Kärfve oljemålning
Fritz Kärfve oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

3 000 SEK

FRITZ KÄRFVE (1880-1967): Strandbild från Österlen, signerad F. Kärfve -49, olja på duk, ca 46 x 55 cm

702647

2019-11-17