Kajsa Zetterquist komposition

Kajsa Zetterquist komposition
Kajsa Zetterquist komposition
Kajsa Zetterquist komposition
Kajsa Zetterquist komposition
Kajsa Zetterquist komposition
Kajsa Zetterquist komposition

Klubbat för:

2 000 SEK

2 000 SEK

KAJSA ZETTERQUIST (född 1935): Landskap, Norge, olja på duk, signerad och daterad KZ 67, ca 50x50 cm

702661

2019-11-18