Håjan Nyberg litografi

Håjan Nyberg litografi
Håjan Nyberg litografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HÅKAN NYBERG (1938-2017): Hus och Hemlighus, färglitografi, signerad och daterad Håkan Nyberg-08, numrerad 3/20, motivmått 46x37,5 cm

702665

2019-11-18