Håjan Nyberg färglitografi

Håjan Nyberg färglitografi
Håjan Nyberg färglitografi

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HÅKAN NYBERG (1938-2017): "Flygplats", färglitografi, signerad och daterad Håkan Nyberg-01, numrerad 366/400, motivmått 51,5x39,5 cm

702669

2019-11-18