Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HARRY WICHMAN (1916-1993): "Folkets Hus", signerad och daterad Wichmann-76, färglitografi, 33/250, motivmått 51x38 cm
Fuktfläckk i nedre högra hörn
702670
2019-11-18
Gör en kostnadsfri värdering här