Harry Wichmann

Harry Wichmann
Harry Wichmann

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HARRY WICHMAN (1916-1993): "Folkets Hus", signerad och daterad Wichmann-76, färglitografi, 33/250, motivmått 51x38 cm

Fuktfläckk i nedre högra hörn

702670

2019-11-18