Erik Wörts soffa
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ERIK WÖRTS, "Kolding", soffa, Ikea, 1960-tal, stomme av massiv teak, lösa dynor klädda med textil, längd 183, sitthöjd ca 40 cm
Smärre slitage på stommen, dynor och klädsel med slitage, fläckar
702693
2019-11-18