Erik Wörts soffa

Erik Wörts soffa
Erik Wörts soffa
Erik Wörts soffa
Erik Wörts soffa
Erik Wörts soffa
Erik Wörts soffa
Erik Wörts soffa
Erik Wörts soffa
Erik Wörts soffa
Erik Wörts soffa
Erik Wörts soffa
Erik Wörts soffa
Erik Wörts soffa
Erik Wörts soffa

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ERIK WÖRTS, "Kolding", soffa, Ikea, 1960-tal, stomme av massiv teak, lösa dynor klädda med textil, längd 183, sitthöjd ca 40 cm

Smärre slitage på stommen, dynor och klädsel med slitage, fläckar

702693

2019-11-18