Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
RESVÄSKA, skinn, 1930/40-tal, detaljer i mässing, ca 60x35 cm, nyckel saknas
Smärre slitage/patina, nyckel saknas
702697
2019-11-18
Gör en kostnadsfri värdering här