Bruno Karlsson oljemålning
2019-11-18
702707
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BRUNO KARLSSON (född 1927): "Vårvinter", olja på duk 61x50 cm, signerad och daterad-87