Tage Berggren

Tage Berggren
Tage Berggren
Tage Berggren
Tage Berggren
Tage Berggren
Tage Berggren

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TAGE BERGGREN (1901-1986): Stormande hav mot klippor, olja på pannå 32x40 cm, signerad och daterad 1929

702711

2019-11-18