Yngve Ekström karmstolar
Klubbat för:
1 000 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
YNGVE EKSTRÖM, ´´Småland´´ karmstolar, 2 st, björk, sitthöjd ca 44 cm
Kuntoraportti
Slitage, märken, repor
702724
Päivämäärä:
2019-11-21