Yngve Ekström karmstolar

Yngve Ekström karmstolar
Yngve Ekström karmstolar
Yngve Ekström karmstolar
Yngve Ekström karmstolar
Yngve Ekström karmstolar
Yngve Ekström karmstolar
Yngve Ekström karmstolar
Yngve Ekström karmstolar
Yngve Ekström karmstolar
Yngve Ekström karmstolar

Klubbat för:

1 000 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

YNGVE EKSTRÖM, ´´Småland´´ karmstolar, 2 st, björk, sitthöjd ca 44 cm

Kuntoraportti

Slitage, märken, repor

702724

Päivämäärä:

2019-11-21