Vilfåtölj stål & skinn

Vilfåtölj stål & skinn
Vilfåtölj stål & skinn
Vilfåtölj stål & skinn
Vilfåtölj stål & skinn
Vilfåtölj stål & skinn
Vilfåtölj stål & skinn
Vilfåtölj stål & skinn
Vilfåtölj stål & skinn
Vilfåtölj stål & skinn
Vilfåtölj stål & skinn
Vilfåtölj stål & skinn
Vilfåtölj stål & skinn

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VILFÅTÖLJ, stomme i stål och svärtat trä, klädsel/plymåer i skinn, gungfunktion, 1980-tal, enligt uppgift formgiven av Lennart Ahlberg för Swecco, höjd ca 92, längd 145 cml

Bruksslitage

702730

2019-11-19