Slaglåsrevolver

Slaglåsrevolver
Slaglåsrevolver
Slaglåsrevolver
Slaglåsrevolver
Slaglåsrevolver
Slaglåsrevolver
Slaglåsrevolver
Slaglåsrevolver
Slaglåsrevolver
Slaglåsrevolver

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SLAGLÅSREVOLVER, svensk, 1800-talets andra hälft, med fyra pipor i knippe, kolv i betsad björk, längd ca 23 cm

Slitage och skador

702745

2019-11-17