Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
800 SEK
SÄNGBORD, 1900-talets första hälft, betsad björk, sarglåda, stenskiva, längd 40 cm, bredd 40 cm, höjd 62,5 cm.
Bruksslitage, nagg.
702779
2019-11-22
Gör en kostnadsfri värdering här