Sängbord

Sängbord
Sängbord
Sängbord
Sängbord
Sängbord
Sängbord
Sängbord
Sängbord
Sängbord
Sängbord
Sängbord
Sängbord
Sängbord
Sängbord

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

800 SEK

SÄNGBORD, 1900-talets första hälft, betsad björk, sarglåda, stenskiva, längd 40 cm, bredd 40 cm, höjd 62,5 cm.

Bruksslitage, nagg.

702779

2019-11-22