Bregnö brons

Bregnö brons
Bregnö brons
Bregnö brons
Bregnö brons
Bregnö brons
Bregnö brons
Bregnö brons
Bregnö brons
Bregnö brons
Bregnö brons
Bregnö brons
Bregnö brons

Klubbat för:

22 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

JENS JACOB NIELSEN BREGNOE (1877-1946): Kvinna med schal, signerad JJ Bregnö, gjutarmärkning Rasmussen Köpenhamn, höjd ca 29,5 cm
PROVENIENS: Stopalo

702784

2019-11-24