Ruben Heleander oljemålning

Ruben Heleander oljemålning
Ruben Heleander oljemålning
Ruben Heleander oljemålning
Ruben Heleander oljemålning
Ruben Heleander oljemålning
Ruben Heleander oljemålning

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RUBEN HELEANDER (f. 1931): Slättlandskap, signerad Heleander, olja på duk uppfodrad på pannå, ca 50x65 cm

702823

2019-11-17