Klubbat för:
550 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
KNUT LUNDSTRÖM (1892-1945): Stilleben, signerad K Lundström, olja på pannå, 60x49 cm
Zustandsbeschreibung
702825
2019-11-17
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner