Ulrica Hydman-Vallien

Ulrica Hydman-Vallien
Ulrica Hydman-Vallien
Ulrica Hydman-Vallien
Ulrica Hydman-Vallien
Ulrica Hydman-Vallien
Ulrica Hydman-Vallien
Ulrica Hydman-Vallien
Ulrica Hydman-Vallien
Ulrica Hydman-Vallien
Ulrica Hydman-Vallien
Ulrica Hydman-Vallien
Ulrica Hydman-Vallien

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

ULRICA HYDMAN-VALLIEN, fat och 1 par vinglas, glas, Kosta Boda, glasen signerade "Kosta Boda HV 99808", etikettmärkta, fat diameter 33 cm, vinglas höjd 22 cm

Obetydligt slitage

702835

2019-11-22