Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
800 SEK
ULRICA HYDMAN-VALLIEN, fat och 1 par vinglas, glas, Kosta Boda, glasen signerade "Kosta Boda HV 99808", etikettmärkta, fat diameter 33 cm, vinglas höjd 22 cm
Obetydligt slitage
702835
2019-11-22
Gör en kostnadsfri värdering här