Spegellampett nyrokoko
Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SPEGELLAMPETT, nyrokoko, 1800-talets andra häft, bronserad, rik dekor av musslor, akantusblad och blomsterrankor, längd 62 cm, höjd 67 cm.
Mindre kompletteringar, skador, lagningar, slitage.
702839
2019-11-22