Spegellampett nyrokoko

Spegellampett nyrokoko
Spegellampett nyrokoko
Spegellampett nyrokoko
Spegellampett nyrokoko
Spegellampett nyrokoko
Spegellampett nyrokoko
Spegellampett nyrokoko
Spegellampett nyrokoko
Spegellampett nyrokoko
Spegellampett nyrokoko
Spegellampett nyrokoko
Spegellampett nyrokoko

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPEGELLAMPETT, nyrokoko, 1800-talets andra häft, bronserad, rik dekor av musslor, akantusblad och blomsterrankor, längd 62 cm, höjd 67 cm.

Mindre kompletteringar, skador, lagningar, slitage.

702839

2019-11-22