Edition noël Asprey armbandsur 18K
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ASPREY, armbandsur, 18K, rödguld, quartzverk, mineralglas, boett hexagonalform, index med romerska siffror, krona med cabochonslipad mörk sten, senare präglad läderrem ej original, serie nr. 1228407 48259, ca 26x23.5 mm
Proveniens: Carl Fredrik af Petersén, Holmagården.
Rem med slitage. Cabochonslipad sten med små naggar. Behov av batteribyte. SAV garanterar ej funktionen.
702846
2019-12-08