Bordsdekoration 1800-talets andra hälft

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSDEKORATION, 1800-talets andra hälft, nysilver, föreställande betande hjortar under träd, skål i slipat glas, höjd exkl skål ca 49 cm
PROVENIENS: Stopalo

Skål och underrede ej tillhörande, skador, lös del, nagg

702857

2019-11-24