Ole Jensen oljemålning

Ole Jensen oljemålning
Ole Jensen oljemålning
Ole Jensen oljemålning
Ole Jensen oljemålning
Ole Jensen oljemålning
Ole Jensen oljemålning

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OLE JENSEN (1924-1977), stilleben, signerad samt daterad 5(8), olja på duk, ca 40,5x35,5 cm

702859

2019-11-17