Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OLE JENSEN (1924-1977), stilleben, signerad samt daterad 5(8), olja på duk, ca 40,5x35,5 cm
702859
2019-11-17
Gör en kostnadsfri värdering här