Skål Lasse Östman

Skål Lasse Östman
Skål Lasse Östman
Skål Lasse Östman
Skål Lasse Östman
Skål Lasse Östman
Skål Lasse Östman
Skål Lasse Östman
Skål Lasse Östman

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

LASSE ÖSTMAN, skål, stengods med kristalliserad glasyr, signerad Östman, 13/97-101, höjd ca 18, diameter 20 cm

Smärre slitage

702865

2019-11-17