Royal Copenhagen Musselmalet kaffeservis
Klubbat för:
5 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ROYAL COPENHAGEN, delar av kaffeservis Musselmalet hel- samt halvblond, 30 + 2 dlr, bestående av: 11 kaffekoppar nr. 719 med underfat, 1 kaffekop nr 756 med underfat, 12 assietter nr 574, 2 skål med lock nr. 398, gräddkanna nr 1032 (helblond), kakfat nr 1023 (helblond), sockerskål nr 1112 (helblond), serveringsfat nr. 761, samtliga 1.a sort
Smärre slitage, 1 kopp med nagg, mikronagg kan förekomma
702873
2019-11-18