Royal Copenhagen Musselmalet kaffeservis

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ROYAL COPENHAGEN, delar av kaffeservis Musselmalet hel- samt halvblond, 30 + 2 dlr, bestående av: 11 kaffekoppar nr. 719 med underfat, 1 kaffekop nr 756 med underfat, 12 assietter nr 574, 2 skål med lock nr. 398, gräddkanna nr 1032 (helblond), kakfat nr 1023 (helblond), sockerskål nr 1112 (helblond), serveringsfat nr. 761, samtliga 1.a sort

Smärre slitage, 1 kopp med nagg, mikronagg kan förekomma

702873

2019-11-18