Kabinettskåp Japan

Kabinettskåp Japan
Kabinettskåp Japan
Kabinettskåp Japan
Kabinettskåp Japan
Kabinettskåp Japan
Kabinettskåp Japan
Kabinettskåp Japan
Kabinettskåp Japan
Kabinettskåp Japan
Kabinettskåp Japan
Kabinettskåp Japan
Kabinettskåp Japan

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KABINETTSKÅP, 1900-talets första hälft, Japan, beslag i metall, svartmålat samt bronserat, höjd 33, 29x14 cm

Slitage och skador, saknar nyckel

702875

2019-11-18