Miniatyrer

Miniatyrer
Miniatyrer
Miniatyrer
Miniatyrer
Miniatyrer
Miniatyrer
Miniatyrer
Miniatyrer
Miniatyrer
Miniatyrer
Miniatyrer
Miniatyrer
Miniatyrer
Miniatyrer

Klubbat för:

800 SEK

1 500 SEK

MINIATYRER, 13 st, keramik respektive sten, bl.a Karl Arthur Fredriksson, John Andersson, Höganäs samt Carl-Harry Stålhane, Rörstrand, höjd 2-7 cm.

Ytslitage, enstaka nagg.

702877

2019-11-25