Klubbat för:
800 SEK
1 500 SEK
MINIATYRER, 13 st, keramik respektive sten, bl.a Karl Arthur Fredriksson, John Andersson, Höganäs samt Carl-Harry Stålhane, Rörstrand, höjd 2-7 cm.
Ytslitage, enstaka nagg.
702877
2019-11-25