David Hicks oljemålning

David Hicks oljemålning
David Hicks oljemålning
David Hicks oljemålning
David Hicks oljemålning
David Hicks oljemålning
David Hicks oljemålning

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DAVID HICKS (18/1900-tal): bro i landskap, signerad D Hicks, olja på duk, ca 43x53 cm

Dukskada/hål på 3 ställen

702878

2019-11-17