Carl Wilhelms skulptur

Carl Wilhelms skulptur
Carl Wilhelms skulptur
Carl Wilhelms skulptur
Carl Wilhelms skulptur
Carl Wilhelms skulptur
Carl Wilhelms skulptur
Carl Wilhelms skulptur
Carl Wilhelms skulptur

Klubbat för:

2 700 EUR

Utropspris

2 000 EUR

CARL WILHELMS (1889-1953) I tankarna, signerad samt daterad 1932, svart granit, höjd ca 42 cm

702888

2019-12-04