Klubbat för:
2 700 EUR
Utropspris
2 000 EUR
CARL WILHELMS (1889-1953) I tankarna, signerad samt daterad 1932, svart granit, höjd ca 42 cm
702888
2019-12-04
Gör en kostnadsfri värdering här