Sigillstampar

Sigillstampar
Sigillstampar
Sigillstampar
Sigillstampar
Sigillstampar
Sigillstampar
Sigillstampar
Sigillstampar
Sigillstampar
Sigillstampar
Sigillstampar
Sigillstampar

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SIGILLSTAMPAR samt fågel, Kina, sent 1900-tal, stamparna i sopastone och fågeln i svart alabaster, höjd mellan ca 8-15 cm

Ingår i temaauktionen Samlarhem

Några skarpmärken, smärre slitage

702891

2019-11-26