Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MASK, Noh-mask, Japan, tidigt 1900-tal, mått ca 21x12, 5 cm
Ingår i temaauktionen "Samlarhem"
Bruksslitage
702895
2019-11-26
Gör en kostnadsfri värdering här