Mask

Mask
Mask
Mask
Mask
Mask
Mask
Mask
Mask
Mask
Mask
Mask
Mask

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MASK, Noh-mask, Japan, tidigt 1900-tal, mått ca 21x12, 5 cm

Ingår i temaauktionen "Samlarhem"

Bruksslitage

702895

2019-11-26