Enrico Baj färglitografi

Enrico Baj färglitografi
Enrico Baj färglitografi

Klubbat för:

700 SEK

1 500 SEK

ENRICO BAJ (1924-2003): Figurkomposition, signerad Baj, 6/25, färglitografi tryckt på silverfolie, bildmått ca 37x28 cm

702897

2019-11-25