Aram Norrman
Klubbat för:
300 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
ARAM NORRMAN (1895-1956): Hästar i landskap, signerad och daterad Aram N--n -41, olja på pannå, ca 60x120 cm
Kuntoraportti
702898
Päivämäärä:
2019-11-25