Bokhylla

Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BOKHYLLA, IKEA, 1960/70-tal. i två sektioner, den ena med skjutdörrar i glas samt utfälbar skiva, bakom denna hyllor i glas, längst ner skåpsluckor och på den andra utdrgabar låda, fanér i Riopalisander, hanstag i mässing, nyckel finns, höjd ca 176 samt bredd 85, djup 43 cm

CITES-intyg medföljer

Ett nagg på en glasdörr, bruks och åldersrelaterat slitage

702915

2019-11-17