Figurin Tyskland

Figurin Tyskland
Figurin Tyskland
Figurin Tyskland
Figurin Tyskland
Figurin Tyskland
Figurin Tyskland
Figurin Tyskland
Figurin Tyskland
Figurin Tyskland
Figurin Tyskland
Figurin Tyskland
Figurin Tyskland

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FIGURIN, porslin, Tyskland, 1940-tal, kvinna med rysk vindhund, undertill märkt Schau Bach Kunst Germany , höjd ca 22 cm

Smärre slitage

702920

2019-11-17