Okänd konstnär

Okänd konstnär
Okänd konstnär
Okänd konstnär
Okänd konstnär
Okänd konstnär
Okänd konstnär

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OKÄND KONSTNÄR, 1930/40-tal, sannolikt Frankrike, motiv av naken poserande kvinna, olja på duk, dukmått ca 50x70 cm

Smärre repor på duk

702921

2019-11-17