Peter Dahl litografi

Peter Dahl litografi
Peter Dahl litografi

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PETER DAHL (1934-2019): Erotisk scen, signerad Peter Dahl, daterad -79, numrerad 54/460, färglitografi, bildmått ca 36x28 cm

Ej examinerad ur ramen

702936

2019-11-17