Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PETER DAHL (1934-2019): Erotisk scen, signerad Peter Dahl, daterad -79, numrerad 54/460, färglitografi, bildmått ca 36x28 cm
Ej examinerad ur ramen
702936
2019-11-17
Gör en kostnadsfri värdering här