Klubbat för:
Osåld
Utropspris
8 000 EUR
ERNST IOSIPOVICH NEIZVESTNY (1925-2016) Ny generation robot, signerad samt daterad -83, olja på duk, 200x140 cm
702952
2020-04-19
Gör en kostnadsfri värdering här