Ernst Iosipovich Neizvestny oljemålning

Såld för:

Osåld

Utropspris

8 000 EUR

ERNST IOSIPOVICH NEIZVESTNY (1925-2016) Ny generation robot, signerad samt daterad -83, olja på duk, 200x140 cm

702952

2020-04-19