Kuznetsov fat

Kuznetsov fat
Kuznetsov fat
Kuznetsov fat
Kuznetsov fat
Kuznetsov fat
Kuznetsov fat

Klubbat för:

30 EUR

Utropspris

150 EUR

KUZNETSOV FAT med förgyllning och svart dekor, 48 x 32 cm.

Smärre slitage.

702970

2019-11-17