Dockskåpsmöbler och tillbehör

Dockskåpsmöbler och tillbehör
Dockskåpsmöbler och tillbehör
Dockskåpsmöbler och tillbehör
Dockskåpsmöbler och tillbehör
Dockskåpsmöbler och tillbehör
Dockskåpsmöbler och tillbehör
Dockskåpsmöbler och tillbehör
Dockskåpsmöbler och tillbehör
Dockskåpsmöbler och tillbehör
Dockskåpsmöbler och tillbehör
Dockskåpsmöbler och tillbehör
Dockskåpsmöbler och tillbehör
Dockskåpsmöbler och tillbehör
Dockskåpsmöbler och tillbehör
Dockskåpsmöbler och tillbehör
Dockskåpsmöbler och tillbehör

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

DOCKSKÅPSMÖBLER OCH TILLBEHÖR, 1900-talets andra hälft, bestående bl.a av matbord och 2 stolar av arkitekt J.Udd, diverse dockor, spis, mm, olika material

Skador förekommer

702986

2019-11-22