ULRICA HYDMAN-VALLIEN. Vas., glas

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ULRICA HYDMAN VALLIEN, vas, glas, Kosta Boda, Handmålad dekor av figurer, signerad "Ulrica HV I EA" samt "Kosta Boda Artist Coll 48734 Ulrica HV"
höjd 20,5 cm.

Mindre bruksslitage.

702995

2019-11-25