Ljusstakar England

Ljusstakar England
Ljusstakar England
Ljusstakar England
Ljusstakar England
Ljusstakar England
Ljusstakar England

Klubbat för:

1 000 SEK

1 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, pläter, England, 1800-tal, för 2 ljus vardera, 47 cm
PROVENIENS: Stopalo

Sneda, slitage

703000

2019-11-24