STIG LINDBERG. fajans, fat i form av fisk, märkt m

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

STIG LINDBERG. fajans, fat i form av fisk, märkt med studiohanden, Gustavsberg, längd 21 cm.

Bruksslitage, krackelyr.

703001

2019-11-25