Hugo Zuhr oljemålning
Valmis
2019-11-23
703003
| Korkein tarjous | 2 000 SEK |
| Arviointi | 3 000 SEK |
HUGO ZUHR (1895-1971): landskapsmotiv, bildmått 47x56 cm
Lagning med retusch, ställvis krackelyr, smärre fläckar