Hugo Zuhr oljemålning

Hugo Zuhr oljemålning
Hugo Zuhr oljemålning
Hugo Zuhr oljemålning
Hugo Zuhr oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HUGO ZUHR (1895-1971): landskapsmotiv, bildmått 47x56 cm

Lagning med retusch, ställvis krackelyr, smärre fläckar

703003

2019-11-23